Cinsel Hayatınızı Hareketlendirecek TavsiyelerCinsel Hayatınızı Hareketlendirecek Tavsiyeler

  • 5 yıl önce
  • Cinsellik & Romantizm
  • 0 Yorum
  • afrodizyak

Eşler arasında özel anların yaşandığı ve eşlerin birbirine kaliteli zaman ayırdığı zamanların başında cinsel hayatları gelmektedir. Monoton bir cinsel hayatın yanı sıra hareketli ve hatta heyecanlı bir cinsel hayat hem eşinizin hem de sizin evliliğinizde daha mutlu bir süreç geçirmenize doğrudan etkili olacaktır. Birkaç tavsiye ile siz de cinsel hayatınızı hareketlendirerek daha heyecanlı bir evliliğe sahip olabilirsiniz.

Seks Dönemlerinizi Zaman Zaman Özelleştirin
Rutin seks dönemlerinize nazaran bazı dönemlerde eşiniz için yaratacağınız özel ortamlar cinsel hayatınıza farklılık katmanızı sağlayacaktır. Mum ışığında bir yemek, özel bir kıyafet ile karşılama ya da başka bir mekanda özel bir hazırlık gibi sürprizler ile cinselliğinizi eşinize daha özel bir şekilde sunarak ona unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.

Fantezileri Yatak Odanıza Taşıyın
Sizin ve eşiniz için alışılagelmiş seks zamanlarının yanı sıra bazen farklılıklar yaşamanız hem eşinize hem de size çok iyi gelecektir. Eşinizin ve kendinizin cinsel dürtülerini içten dışa doğru kamçılamak cinsel hayatınıza tahmin edemeyeceğiniz kadar iyi gelecektir. Yatak odanızda eşinize göstermiş olduğunuz sıra dışı fantezi gösterileri, seksi bir gecelik ve kırmızı ayrıntılar ile cinsel hayatınız olduğunda çok farklı bir boyuta çıkacaktır.

Ara Sıra Cinsel Hayatınızı Kaçamak Yaparak Yaşayın
Hayatın her alanında yasak olan her şeyin insanlara daha cazibeli, heyecanlı ve telaşlı geldiği yadsınamaz bir gerçekliktir. Çocuklarınız varsa ve hala uyumamışlar ise yatak odanızda kaçamak birbirinize ayırdığınız dakikalar kısa olmasına rağmen diğer anlarınıza göre daha heyecanlı ve istekli anlar olacaktır. Bu kaçamaklar evliliğinizde ve cinsel hayatınızda heyecanınızı canlı tutarken eğer heyecanınız kaybolmuş ise size o hareketi geri kazandırır.

Cinsel Hayatınızda Tabularınızı Yıkın
Bir çok uzman seks öncesinde ön sevişmenin önemli olduğun altını çizse de bu önem derecesi çiftlerden çiftlere göre değişmektedir. Ön sevişme yaptığınız zamanlara nazaran bazen de bir öpücük sonrasında siz ve eşiniz kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Bu durumda da asıl sekse geçebilirsiniz. Farklılıklar her zaman cinsel hayatınızı da farklı kılmanızı ve böylelikle cinsel hayatınızın monoton bir hale gelmemesini sağlayacaktır.

  • Paylaş :

Yorumlar (0)

Yorum YazA-Bülten 'e Hemen Katılın

BİZİ TAKİP EDİN