En Popüler Arkadaşlık ve Sohbet UygulamasıEn Popüler Arkadaşlık ve Sohbet Uygulaması

  • 3 yıl önce
  • REKLAMLAR
  • 0 Yorum
  • afrodizyak

Arkadaşlık ve sohbet uygulamalarının oldukça popüler olduğu günümüzde, flört ya da evlilik için uygun bir eş arayan mobil kullanıcıların sıkça sorduğu soru şu; En iyi arkadaşlık ve sohbet uygulaması hangisi?

Bu alanda yüzlerce seçenek var. Dünya çapında bilinen "dating" uygulamaları, yerel evlilik siteleri ve birçok alternatif var. Direkt olarak evlilik amaçlayan sitelerin başını annebenevleniyorum.com çekiyor.  Mobil uygulama seçenekleri arasındaki ilk önerimiz Rampy.

Rampy'yi özetleyecek olursak;

Uzman psikologlar tarafından hazırlanmış kişilik analizi testi ile, üyelere tam olarak kendileriyle karakter uyumu sağlayan kişileri eşleştirir. Hayata bakışınız, Hobileriniz, içgüdü tutku ve vicdan dengesi gibi konularda tam olarak uyumlu olacağınız profillerle karşılaşırsınız. Böylece yeni arkadaşlıklar kurarak ciddi ilişkilere yelken açabilirsiniz. Evlilik, flört ya da sosyalleşmek isteyenler için eşsiz bir uygulamadır. Rampy'yi diğer birçok sohbet uygulamalardan ayıran en önemli özelliği kendi kişilik analizinizi görebilir, diğer üyelerle olan uyumunuzu karşılaştırır ve ruh eşinizi bulma imkanı sunar. 


Civarındaki Üyeleri Keşfet:
Rampy'nin eşsiz konum arama özelliği ile aynı mekanda bulunan diğer üyeleri hızlıca tespit edebilirsiniz. Kalabalık bir cadde'de vakit geçirirken yalnız iseniz ve bir sohbet arkadaşına ihtiyaç duyarsanız Rampy tam size göre... 

Gizlilik
Üst düzey gizlilik imkanı sunan Rampy ile rahatsız edici ve hoşlanmayacağınız üyeleri engelleyebilirsiniz. Dilerseniz profilinizdeki fotoğrafları gizleyebilir, sadece izin verdiğiniz üyeler fotoğraflarınızı görebilir. 

Sadece bir Arkadaşlık ve Sohbet Uygulaması Değil
Rampy sadece bir flört arama uygulaması değil, çok geniş kapsamlı düşünmüş. İçerisinde etkinlik bölümü var. İşin bu tarafı oldukça renkli geldi. Burada bir etkinlik oluşturuyorsunuz. Örneğin “24 Şubat’ta Galata’da İngilizce konuşabileceğim biriyle kahvaltı etmek istiyorum. Hesaplar Benden.” gibi bir etkinlik oluşturup yayınlıyorsunuz. Katılımcıların kriterlerini belirliyorsunuz. Kişi Sayısı, Cinsiyet, Yaş, Şehir vs. Sonra bu etkinliğe katılım talepleri geliyor. Siz gelen taleplerden uygun olan profili onaylayarak etkinliğinize katılımcı bulmuş oluyorsunuz. Ya da başkalarının oluşturduğu etkinliklere katılabiliyorsunuz.

Milyonlarca Üye
- Çevrendeki yeni insanlarla tanış, buluş ve sosyalleş,
- Her gün yeni eşleşmelerle yeni sohbet şansı yakala,
- Yalnız erkek ve kadın üyelerle tanış ya da arama kriterlerini istediğin gibi daraltabilirsin,
- Yeni bir ilişkiye başla ve hayatının aşkını bul
- Rampy tamamen ücretsizdir. Bazı özellikleri kullanabilmek için "premium" üyelik gereklidir,
- İstediğin yaş aralığı, şehir, boy, kilo, eğitim durumu gibi detaylı filtreleme yaparak tam aradığın partneri bulursun

Ücretsiz olarak uygulamayı indir ve milyonlarca profile hızlıca ulaşmak için
Rampy, çevrim içi partnerlerle tanışmak için hazırlanmış en kapsamlı ve kullanışlı uygulamadır. 

Play Store   App Store

  • Paylaş :

Yorumlar (0)

Yorum YazA-Bülten 'e Hemen Katılın

BİZİ TAKİP EDİN